Filmų kūrimas

Pagal įvairių institucijų užsakymus kuriame dokumentinius, reprezentacinius, informacinius, mokomuosius, reklaminius videofilmus.

Videofilmų operatorius ir režisierius – „V3 studijos“ steigėjas, bendrasavininkis ir direktorius Vidmantas Valentas. V. Valentas yra profesionalus dailininkas, baigęs studijas Lietuvos valstybinio dailės instituto Kauno skyriuje (dabar – Lietuvos dailės akademijos Kauno dailės institutas).  Daug metų pagrindinė veiklos sritis buvo vitražų kūrimas. Nuo 2006 m. menininkas yra Lietuvos dailininkų sąjungos, LDS Kauno skyriaus Akvarelininkų sekcijos narys. Yra surengęs keletą autorinių akvarelės, tapybos, pastelės parodų, dalyvauja grupinėse parodose.

Kita Vidmanto Valento ilgametės kūrybinės veiklos sritis – videomenas. Dailininkas yra Lietuvos neprofesionalaus kino sąjungos narys.  Apie 1980–1981 m. jis suorganizavo ir nufilmavo 2 akcijas (hepeningus „Įvykis 1“ ir „Įvykis 2“), vėliau sukūrė daugybę įvairios trukmės videofilmų, kurie demonstruoti ir pelnė apdovanojimų ne tik respublikiniuose, bet ir tarptautiniuose festivaliuose.  Sukurtas dokumentinis filmas „Vilniaus Gaonas“ (30 min.) rodytas per Lietuvos televiziją, videofilmas apie prieglobstį Lietuvoje gavusius užsieniečius – per regioninę televiziją.    Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_5283_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/fs/www/class.php on line 176
    Disk full (/tmp/#sql_5283_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")